листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје објавува:


Соопштение за прв квартал од 2017 година.pdf

Објавено на: 12.05.2017 14:08:29
Документ БР.: DOC_10191-215/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации