листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 Неревидиран Биланс на успех за периодот 01.01.- 31.03.2017 година.


03.2017 РЖ Институт АД Скопје-природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.05.2017 09:10:43
Документ БР.: DOC_12294-86/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.