листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи прв квартал 2017


Банки - 3 - месечно известување 31 03 2017.xls

Објавено на: 15.05.2017 15:41:06
Документ БР.: DOC_12294-106/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.