листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Објавување на неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01.2017 то 31.03.2017 за АрцелорМиттал АД ЦРМ, Скопје


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03.2017 AM CRM.xlsx

Објавено на: 15.05.2017 15:48:55
Документ БР.: DOC_12294-108/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.