листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.2017


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03.2017 AM HRM.xlsx

Објавено на: 15.05.2017 16:05:13
Документ БР.: DOC_12294-109/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.