листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани ФИ за 2016


Ревидирани ФИ за 2016 година.pdf

Објавено на: 17.05.2017 15:00:00
Документ БР.: DOC_12304-33/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи