листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за 2016 година


Ревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за 2016 година.pdf

Објавено на: 17.05.2017 15:48:31
Документ БР.: DOC_12304-35/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи