листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


за ОКТА АД-Скопје


Ревидирани Финансиски извештаи-2016.pdf

Објавено на: 19.05.2017 14:50:02
Документ БР.: DOC_12304-38/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи