листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАН ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ


Ревизорски извештај.pdf

Објавено на: 22.05.2017 09:00:00
Документ БР.: DOC_12304-42/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи