листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи од работењето на РЖ Институт АД Скопје за периодот 01.01. - 31.12.2016 година.


(РЖ Институт) Извештај на независниот ревизор и фин.извештаи за 2016 г.pdf

Објавено на: 07.06.2017 16:13:39
Документ БР.: DOC_12304-68/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи