листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за Фабрика Карпош ад Скопје со годишна сметка за 2016 година


РЕВИЗОРСКИ ИЗВЕШТАЈ ЗА 2016 ГОД.pdf

Објавено на: 12.06.2017 15:08:41
Документ БР.: DOC_12304-73/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи