листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи


ArcelorMittal_(CRM)_2016_mak_final-za vo CRM signed.pdf

Објавено на: 05.07.2017 13:05:00
Документ БР.: DOC_12304-102/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи