листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izvestai 01.01.-30.06/2017


6-то Месечно известување-2017_мода.xls

Објавено на: 24.07.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-4/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.