листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01-30.06.2017 година.


Триглав - Финансиски извештаи 01- 06.2017.xls

Објавено на: 04.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-29/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.