листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2017 до 30.06.2017 година.

 

НЛБ Банка АД Скопје


Банки - NLB Banka 01.01-30.06.2017.xls

Објавено на: 07.08.2017 13:53:01
Документ БР.: DOC_26441-33/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.