листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2017 година


Неревидирани Финансиски извештаи 01.01-30.06.2017 година.xls

Објавено на: 09.08.2017 14:15:00
Документ БР.: DOC_26441-36/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.