листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2017 година


Неревидирани ФИ 01.01-30.06.2017 година.xlsx

Објавено на: 10.08.2017 14:00:00
Документ БР.: DOC_26441-40/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.