листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение


Образложение за постигнатите резултати 01.01-30.06.2017 година.docx

Објавено на: 10.08.2017 14:00:00
Документ БР.: DOC_10191-349/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации