листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани шестмесечни финансиски извештаи 01.01.-30.06.2017 на англиски јазик изразени во валута ЕУР


Mermeren June 30 2017_FINAL.pdf

Објавено на: 11.08.2017 15:45:00
Документ БР.: DOC_12304-110/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи