листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Македонијатурист АД Скопје -Финансиски извештаи за пер.01.01.-30.06.2017-неревидирани


Финансиски извештаи пер.01.01-30.06.2017-неревид.xls

Објавено на: 15.08.2017 14:08:22
Документ БР.: DOC_26441-48/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.