листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за АрцелорМитал Скопје (ЦРМ) АД Скопје за период 01.01.-30.06.2017 


Годишно известување-трговски друштва-природа на трошоци-АрцелорМиттал-Скопје(ЦРМ).xlsx

Објавено на: 17.08.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26441-52/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.