листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiranifinansiskiizvestai 01.01-30.06.2017


01.01-30.06.2017 po priroda nna trosoci.xls

Објавено на: 18.08.2017 08:37:38
Документ БР.: DOC_26441-55/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.