листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје го објавува неревидираниот финансиски извештај за периодот 1.1. - 30.6.2017 година


Банки - 6 - месечно известување.xls

Објавено на: 18.08.2017 08:45:58
Документ БР.: DOC_26441-56/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.