листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Полугодишни неревидирани финансиски извештаи за 2017


Finansiski Izvestai 30 06 2017 OBSG.xls

Објавено на: 18.08.2017 15:12:30
Документ БР.: DOC_26441-58/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.