листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:
Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-30.06.2017 година:


Стопанска Банка АД Скопје_Фин.Извештаи_01.01.-30.06.2017.xls

Објавено на: 18.08.2017 15:49:25
Документ БР.: DOC_26441-59/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.