листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани биланси од работењето на РЖ Институт АД Скопје за периодот 01.01. - 30.06.2017 година.


06.2017 (РЖ Институт) Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 24.08.2017 15:51:39
Документ БР.: DOC_26441-75/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.