листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2017 година.


finan.izv.30.06.2017.xls

Објавено на: 24.08.2017 15:54:44
Документ БР.: DOC_26441-76/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.