листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно со Правилата за котација, ОКТА објавува:


Полугодишно известување (29.08.2017).xls

Објавено на: 29.08.2017 09:20:36
Документ БР.: DOC_26441-79/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.