листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1 - 30.6.2017 година 


Неревидирани финансиски извештаи за периодот 1.1-30.6.2017 година.xls

Објавено на: 30.08.2017 08:42:53
Документ БР.: DOC_26441-84/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.