листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ПРИЛЕПСКА ПИВАРНИЦА АД - Прилеп ги објавува финасиските извештаи за работењето во периодот од 01.01. до 30.06.2017 год.


06m 2017 mesecno izvestuvanje 06 2017 dostav seinet.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 13:51:20
Документ БР.: DOC_26441-111/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.