листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.- 30.06.2017г.


Македонска берза- 30.06.2017.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 15:13:29
Документ БР.: DOC_26441-117/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.