листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за избор на членови на Одборот на Директори 09.10.2017


1 Одлука - избор на членови на Одборот на Директори.pdf

Објавено на: 10.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12285-57/2017
Урнек: Измени во органи на управување