листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Ви доставуваме Неревидиран биланс на успех за период 01,01,2017 год. до 30,09,2017 година.


9 Месечно известувањe- ГТЦ 09,2017.xls

Објавено на: 20.10.2017 13:40:59
Документ БР.: DOC_12298-0/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.