листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Комерцијална банка АД Скопје ги објавува неревидираните (неконсолидирани) Биланс на успех и Извештајот за сеопфатна добивка за периодот 01.01 – 30.09.2017 година.


Банки - 3 - месечно известување.xls

Објавено на: 25.10.2017 08:55:00
Документ БР.: DOC_12298-2/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.