листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ  01-09.2017 год.


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-09.2017.xls

Објавено на: 26.10.2017 13:50:39
Документ БР.: DOC_12298-11/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.