листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na uspeh


01.01-30.09.2017.xlsx

Објавено на: 01.11.2017 09:48:06
Документ БР.: DOC_12298-21/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.