листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2017 до 30.09.2017 година.


НЛБ Банка АД Скопје - 30.09.2017.xls

Објавено на: 30.10.2017 09:04:31
Документ БР.: DOC_12298-13/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.