листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2017


01-09 2017 IZVESTAJ.xlsx

Објавено на: 01.11.2017 09:47:50
Документ БР.: DOC_12298-20/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.