листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2017 година


Неревидиран биланс на успех за период 01.01.2017-30.09.2017.xlsx

Објавено на: 02.11.2017 14:30:00
Документ БР.: DOC_12298-27/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.