листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

 

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01-30.09.2017 година.


Триглав - биланс на успех 01- 09.2017..xls

Објавено на: 06.11.2017 09:40:45
Документ БР.: DOC_12298-31/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.