листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период јануари-септември 2017


Банки - 3 - месечно известување 30 09 2017.xls

Објавено на: 07.11.2017 09:18:41
Документ БР.: DOC_12298-34/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.