листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2017


bilans na uspeh 30.09.2017.xlsx

Објавено на: 07.11.2017 09:28:04
Документ БР.: DOC_12298-35/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.