листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.09.2017 година:


Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-30.09.2017 СТОПАНСКА БАНКА АД СКОПЈЕ.xlsx

Објавено на: 08.11.2017 09:51:49
Документ БР.: DOC_12298-40/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.