листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. - 30.9.2017 година


Неревидирани финансиски извештаи за периодот 1.1.-30.9.2017 година.xls

Објавено на: 08.11.2017 09:16:15
Документ БР.: DOC_12298-39/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.