листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од работењето на РЖ Институт АД Скопје за периодот од 01.01. - 30.09.2017 година.


09.2017 РЖ Институт БУ - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 10.11.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-56/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.