листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2017 Макстил А.Д. Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2017 .xls

Објавено на: 08.11.2017 15:48:18
Документ БР.: DOC_12298-46/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.