листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.09.2017


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци.xls

Објавено на: 10.11.2017 15:45:00
Документ БР.: DOC_12298-65/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.