листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните Биланс на успех и Извештајот за сеопфатна добивка за периодот 1.1. - 30.9.2017 година.


Банки - 3 - месечно известување.xls

Објавено на: 10.11.2017 14:00:00
Документ БР.: DOC_12298-62/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.