листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2017


9 -месечно известување 2017-1.xls

Објавено на: 13.11.2017 14:52:17
Документ БР.: DOC_12298-68/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.