листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје, Биланс на успех за пер.01.01.-30.09.2017год.-единечен-неревидиран


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01-30.09.2017-един. неревид..xls

Објавено на: 13.11.2017 15:18:43
Документ БР.: DOC_12298-69/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.